Regular Fit Gömlek, Pantolon, Takım Elbise veya Tshirt Ne Demek?

Regular Fit Gömlek, Pantolon, Takım Elbise veya Tshirt Ne Demek?

Regular fit gömlek, gömleğin standart kesim olan modelidir. Slim fit gömleğin kalıbı daha darken, regular fit gömleğin kalıbı daha geniştir. Regular fit gömlek, gömleği giyen kişiye gömleğin içerisinde daha rahat hissetme imkânı sağlar.

Regular Fit Pantolon Ne Demek

Regular fit pantolon, pantolonun standart kesimi yani slim fit kesime göre daha bol kesimi anlamına gelir. Skinny veya slim fit pantolonlar daha dar kesime sahiptir. Günümüzde en fazla kullanılan pantolon kalıbı regular fit kalıptır.

Regular Fit Takım Elbise Ne Demek?

Regular fit takım elbise, klasik ve standart takım elbise demektir. Takım elbisede genelde regular fit tercih edilir. Regular fit takım elbise slim fit takım elbiselere göre hem şık hem de rahat bir tercihtir.

Regular Fit Tshirt Ne Demek

Regular fit tshirt, bir tshirtün standart kesim halidir ve genellikle en çok tercih edilen türüdür. Oversize tshirtler de son zamanda oldukça tercih edilir. Slim fit tshirt veya crop top tshirtler de yaz aylarında sıklıkla giyilebilir.

Regular Fit Jean Ne Demek

Regular fit Jean, jean kesiminin dar kalıp değil, standart kalıp olmasıdır. Jean’lerde genellikle dar kalıp tercih edilse de regular fit de jeane yakışan bir kesimdir. Regular fit kesimi, genellikle iş ve meslek yaşamında tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamda da regular fit bir jean ile rahatça hareket edebilirsiniz.

Regular Fit Hangi Beden?

Regular fit, standart kesim olduğu için standart beden anlamına gelir. Regular fitin, her bedende üretimi bulunur. Örneğin 42 bedenseniz regular fit pantolon bulabilirsiniz. Regular fit sadece standart bir kalıbı ifade etmekte, regular fit kesimin tüm beden kalıplarına göre üretimi bulunmaktadır.

Regular Fit Mi Slim Mi?

Regular fit, slim fite göre daha bol ve daha rahat hissettirdiği için regular fit tercih edilebilir. Ancak dar kesimden hoşlananlar slim fit kesim kıyafet alabilir. Bu durum tamamen kişinin kendini nasıl beğendiği ve rahatlığa önem verip vermediği ile ilgilidir.

Yorum Yap