Juvederm Dolgu Nerede Satılır? Eczane Fiyatı

Juvederm Dolgu Nerede Satılır? Eczane Fiyatı

Hyalüronik asit içerikli Allergan firmasının üretmiş olduğu Juvederm dolgusunu hem eczanelerden satın alabilir hem de güvenilirliği yüksek olan online sitelerden sipariş verebilirsiniz. Piyasada bulunan ürünlere eczanelerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunlara örnek olarak Fosyderm, Bafa Medical ve Medi Filler gibi siteleri gösterebiliriz.

Dudak İçin Hangi Juvederm Krem Kullanılır?

Firma, son yıllarda dudakta kullanılması için Juvederm Volbella ile Juvederm Volift adındaki dolgu kremlerini üretmiştir. Volift dudağın dolgunlaşmasına yararken Volbella dudak konturu yapımında, bunun yanında ince kırışıklıkların üzerinde etkilidir. Bu iki kremin içeriklerinde daha düşük molekül ağırlıklı hyalüronik asit bulunmaktadır. Aynı şekilde içindeki lokal anestezi sayesinde dudakta çok az oranda hafif şişlik ve ödem yapmaktadır.

Juvederm Dolgu FDA Onaylı Mı?

Bu soru uygulama yaptırmayı düşünen insanlar tarafından çokça merak ediliyor. Evet bu dolgu çeşiti FDA onaylı bir dolgudur. FDA onayına sahip dolgular, güvenilirlik ve verdiği etki bakımından klinik çalışmalarla kapsamlı bir biçimde denetlenmiş, bu gözlemlerin sonucunda da onay almış dolgular şeklinde nitelendirilir. Kısaca Juvederm dolgu kullanırsanız güvenli olduğu için herhangi bir olumsuz yan etkiyle karşılaşmazsınız.

Önerilen Yazı
Fucidin Krem Vajinaya Sürülür Mü? Kaşıntı ve Basur İçin?

Juvederm Dolgu Eczane Fiyatı

Juverderm dolgu fiyatı 2023 3.çeyreği için 2700 TL ile 3500 TL arasındadır. Ekonomik dalgalanmalardan kaynaklı Juvederm dolgunun eczane fiyatı devamlı değişmekte ve artmaktadır. Özellikle son zamanlardaki piyasa hareketliliği nedeniyle güncel fiyatı araştırarak sizlere bildiriyoruz. Son zamlardan itibaren şu anda eczanedeki fiyatı 3.500 TL’ye kadar ulaşmıştır.

Juvederm Dolgu Ne İşe Yarar?

Orta ile şiddetli derecedeki yüz kırışıklıkları ve çukurlarını onarmak için enjekte edilerek kullanılır. Kişinin cildinde geçici olarak bir dolgunluk ve pürüzsüzlük yaratır. Juvederm dolgunun uygulandığı bölgeye göre pek çok türü bulunur. Juvederm Volite, yüzeysel ciltte olan çöküntüleri seyrek çizgiler halinde doldurur. Bu şekilde çöküntüleri tedavi eder. Cilt kalitesinde ekstra iyileşmenin sağlanması nedeniyle enjekte edilerek kullanılır.

Juvederm Volbella ise erken yaşlanmanın getirmiş olduğu ciltteki çizgilerin ve çöküntülerin giderilmesi adına kullanılır. Bunun yanında dudaklardaki oransız görüntüyü, hacim kaybını düzeltmek için uygulanır. Juvederm Volift de Volbella ile benzer işlevlere yaramaktadır. Ondan tek farkı bu dolgu çeşidi yanak, çene ve yüzün alt kısımlarındaki asimetri sorununu ortadan kaldırmak için de enjekte edilebilir. Bu dolgu sayesinde kişinin yüz konturu belirginleşir ve hacim kaybı gibi yapısal kusurlarından kurtulur.

Tüm bu saydıklarımız daha hafif işlemlerdir. Fakat Juvederm Ultra 4, çok derin bir seviyeye ulaşmış olan yüz çöküntülerinin giderilmesi için uygulanır. Ayrıca elmacık kemiklerinin belirginleştirilmesi için de enjekte edilebilir.

Önerilen Yazı
Advantan Krem Kortizonlu Mu? Yüze Sürülür Mü?

Yorum Yap