Dermabel Krem Yüze Sürülür Mü? Nereye Sürülür?

Dermabel Krem Yüze Sürülür Mü? Nereye Sürülür?
Dermabel Krem Yüze Sürülür Mü?

Dermabel krem yüze sürülür mü? Sorusunu şu şekilde yanıtlayabiliriz; Darmabel krem göz çevresine gelmediği müddetçe ince bir tabaka halinde yüze sürülebilmektedir. Fakat yine de yüze uzun süre kullanımı çok önerilmemektedir. Kremin içerisinde bulunan maddeler ilerleyen dönemde eğer hassas bir vücudunuz varsa sorun oluşturabilmektedir. Bu yüzden hekiminize sorarak sürülmesi ve hafif bir şekilde hassas yerlere değdirilmemesi gerekmektedir.

Dermabel Krem Nereye Sürülür?

Darmabel krem, enfekte olmuş bölgeye ince bir tabaka halinde sürmek yeterli olacaktır. Eğer kullanımı ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız eczacınızdan da yardım alabilirsiniz. Fakat genel kullanım şekli cilt üzerinde hafif bir şekilde kullanmakla oluşmaktadır. Hassas bölgelere dikkat etmek yine çok önemlidir.

Dermabel Krem Vajinaya Sürülür Mü?

Darmabel krem içerisinde kortizon bulunmaktadır ve bu yüzden de vajinaya sürülmesi yanlış bir eylemdir. Kortizonlu olduğundan dolayı zarar verme olasılığı yüksektir. Eğer vajinanızda bir sıkıntı varsa doktora başvurarak doğru kremi almak ve kullanmak gerekmektedir. Aksi taktirde istenmeyen sonuçlar oluşabilmektedir.

Dermabel Krem Ayağa Sürülür Mü?

Darmabel krem kullanma kılavuzu ilacın içerisinde bulunmaktadır. Bu kılavuza bakarak hareket etmek gerekmektedir. Eğer sorunlu bölge ayağınızdaysa ince bir tabaka halinde sürülebilmektedir. Fakat önce hekim onayı almak gerekmektedir.

Dermabel Krem Bebeklere Sürülür Mü?

Darmabel krem bebeklerde kullanılması uygun görülmemektedir.  Bu yüzden sürülmemesi daha olumlu bir durum olacaktır. Fakat buna son kararı doktor vermektedir. Yine de genel kanı bu kremin bebeklerde ve çocuklarda kullanılmaması gerektiğidir.  Çok dikkat etmek gerekmektedir.

Darmabel Krem Pişik Sıkıntısına İyi Gelir Mi?

Darmabel krem pişik problemine uygun bir krem değildir. Bu yüzden kullanılmaması gerekmektedir. Bu rahatsızlık için sudocrem ya da hematen önerilmektedir. Aynı şekilde mantar rahatsızlığı olan insanların da kullanması sıkıntı yaratmaktadır. Kısacası amacı dışında bu kremi kullanmak yanlış bir durumdur.

Darmabel Krem Antibiyotik Midir?

Darmabel Krem kortizon bulunduran bir kremdir bu yüzden de antibiyotikli krem olarak bilinmektedir.  Doğru bir bakış açısı ile bakıldığında kortizonlu olduğu için antibiyotik olduğu da söylenmektedir. Bu yüzden kullanmadan önce reçete gerekmektedir. Reçete olmadan alınması söz konusu değildir.

İlginizi Çekebilir: Travazol Krem Nereye Sürülür?

Yorum Yap