Müge Anlı’nın Saçı Peruk Mu? Gerçek Mi? Protez Mi?

Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı'nın beğenilen saçı peruk mu? Merakını cevapladık.

Müge Anlı’nın Saçı Peruk Mu? Gerçek Mi? Protez Mi?

Müge Anlı’nın saçı peruk ya da protez değildir. Ünlü araştırmacı ve gazeteci olan Müge Anlı sarı renkli saçları ile bilinmektedir. Zaman zaman saçlarını kestiren Müge anlı saçlarını boyattığı sarı tonları yönünden zengin sarı ve açık sarı renk tonlarını tercih etmektedir. Sonuç olarak güzel saçları doğaldır ancak boyalıdır.

Müge Anlı’nın Saçı Gerçek Mi?

Evet. Müge Anlı’nın saçı gerçektir. Kendi saçları üzerinde birçok kez renk değişikliği yaptırdığı da bilinmektedir. Sarı tonlarında saç rengini tercih eden Müge anlı genellikle sarının zengin tonlarını tercih etmektedir.

Müge Anlı’nın dolgun ve gür saçları izleyicileri üzerinde saçlarının peruk olup olmadığı sorgusuna neden olsa da kendisi tarafından da yapılan açıklamaya göre saçları peruk değildir.

Müge Anlı’nın Saçı Protez Mi?

Müge Anlı’nın saçı protez değildir. Protez saç uygulamalarından herhangi birini yaptırmadığı bilinmektedir. Müge Anlı’nın özellikle yıpranmış görünen saçları muhtemelen sıkça işlem yapılması nedeni ile protez ya da peruk zannedilmektedir.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı 19 Aralık 1973 tarihinde doğmuş ve 2021 itibarıyla 48 yaşında olan ünlü bir araştırmacı ve gazetecidir. Ekranlarda uzun yıllardır sürdürdüğü “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı ile de bilinen araştırmacı, iletişim fakültesi mezunudur.

Müge Anlı 1993 yılında evlenmiş ve 2008 yılında boşanmıştır. Evliliğini gazeteci Burhan Akdağ ile yapmış ve bir çocuk sahibi olmuştur. Şu an 16 yaşında bir kızı vardır. Farklı televizyon programlarında da sunuculuk yapan Müge Anlı Marmara Üniversitesinde eğitim almıştır.

Müge Anlı’nın hayatı hakkında bilinen bilgiler oldukça kısıtlıdır. Ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz bir sunucu olan Müge Anlı özel hayatı ile magazinde yer almaktan hiç hoşlanmamış ve yer almamayı tercih ettiğini de dile getirmiştir.

Ünlü araştırmacı ve gazeteci geçmiş yıllarda Dobra Dobra, Müge Anlı ile Mektubunuz Var gibi programların da sunuculuğunu yapmıştır. Asıl başarısı ise ekibi ile birlikte çözülemeyen dava ve olayları aydınlattığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı olmuştur. Günümüzde hala program ile yayın hayatına devam ettiği de bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir: Danla Biliç Nasıl Zayıfladı?

Yorum Yap