Watsons Kapıda Ödeme Var Mı? Watsons Giriş ve Watsons İletişim

Watsons Kapıda Ödeme Var Mı? Watsons Giriş ve Watsons İletişim
Watsons Kapıda Ödeme Var Mı?

Watsons kapıda ödeme imkanı sunulmamaktadır. Kişisel bakım marketi olarak hizmet veren ve Türkiye genelinde oldukça büyük bir alışveriş kitlesi olan Watsons online alışveriş kanalları ile de hizmet vermektedir.

Watsons online web sitesi üzerinden alışveriş yapmak isteyen ve kartı olmayan ya da kart kullanmak istemeyen kişiler tarafından sık sorgulanan bir konu da kapıda ödemedir. Watsons web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler için kapıda ödeme seçeneği sunulmamaktadır.

Watsons Ödeme Seçenekleri Neler?

Watsons resmi web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde farklı ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri;

 • Kredi kartları ile ödeme,
 • Masterpass ile ödeme,
 • Garanti pay ile ödeme.

Kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanmanız halinde hiçbir şekilde kart bilgileriniz veri tabanına kaydedilmemektedir. Kredi kartı ile taksit için seçili ürünlerde imkan tanınmaktadır. Masterpass ile ödeme yapmak için ödeme sayfasında Masterpass seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Garanti pay ile ödeme yapmak için Bonus Flaş uygulamasını mobil cihazınızdan açmalısınız. Ödeme sayfasında garanti pay seçeneğine tıklamalısınız. Akabinde telefonunuz üzerinden Bonus Flaş ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu yönlendirme sonrasında işlemi onaylayarak doğrudan ödemeyi tamamlayabilirsiniz.

Watsons Taksit Yapıyor Mu?

Watsons taksit yapmamaktadır. Alışverişlerde taksit yapılamamasının ana nedeni ise 2016 yılından bu yana uygulanan kanundur. BDDK tarafından Watsons’un sattığı ürün grupları için taksit imkanı sunulmamaktadır.

Watsons alışverişlerinde taksit yapılamamasının nedeni kesinlikle firmanın kendisi değildir. Bununla birlikte resmi web sitesi üzerinden birçok farklı ürün de satılmaktadır. Taksit yapılabilen bazı ürünler de bulunmaktadır. Online alışveriş yaparken taksit yapılabilen ürünlerin üzerinde taksit imkanı sunulduğuna dair ibareler bulunmaktadır.

Watsons Hangi Kargolarla Çalışıyor?

Watsons resmi web sitesinden yaptığınız alışverişlerde ürünlerin tarafınıza teslim edilmesi için aşağıda yer alan kargo şirketleri ile hizmet verilmektedir.

 • Aktif Kurye,
 • Yurtiçi Kargo,
 • Birgünde Kargo,
 • Aras Kargo.

Yukarıda yer alan kargo firmaları arasında adresiniz için en uygun ve tercih edilebilecek olan firma ile ürün gönderimi yapılmaktadır. Ürün gönderimi sipariş onaylandıktan sonra yaklaşık 10 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Siparişin onaylanma süresi ise en geç 3 gün olarak belirtilmektedir.

Watsons Nasıl Üye Olunur?

Watsons kayıt

 • Adım 1: Watsons’a üye olmak için ilk olarak buraya tıklayınız.
 • Adım 2: Watsons Card’ınız yoksa; ad ve soyas, e-posta, telefon ve şifre gibi detayları doldurarak ilerleyin. Eğer, Watsons Card varsa; Watsons card numarası ve card şifresini giriniz.
 • Adım 3: Son aşamada ise gerekli onayları vererek kayıt olunuz.

Watsons Giriş Nasıl Yapılır?

Watsons Giriş

 • Adım 1: Watsons giriş için ilk olarak buraya tıklayınız ve giriş sayfasına erişim sağlayınız.
 • Adım 2: Burada iki farklı giriş seçeneği sizleri karşılıyor; E-Posta ile giriş ve Watsons Card ile giriş.
 • Adım 3: Eğer, daha önceden kayıt olduysanız E-posta ile giriş yapın. Kaydınız yoksa Watsons Card ile giriş yapın.
 • Adım 4: E-Posta girişi yapmak için kayıt olmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Watsons İade Hangi Kargo İle Yapılıyor?

Watsons iade işlemleri Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İade işlemi gerçekleştirilmek üzere Watsons tarafından müşteriye iade kodu iletilmektedir. Bu iade kodu sadece Yurtiçi Kargo şubelerinde geçerli olmaktadır.

Watsons iptal ve iade için buraya tıklayınız.

Farklı bir kargo şirketi ile ürün göndermek istemeniz halinde gönderici ödemeli olarak ürün gönderimi yapabilirsiniz ancak iade öncesinde müşteri temsilcilerimize danışarak adres ve firma bilgisi almanız gereklidir.

Yurtiçi Kargo yerine farklı bir kargo şirketi ile iade yapmak istediğiniz takdirde iade için gönderici ödemeli olarak iade ücretini ödemelisiniz. Alıcı ödemeli gönderilen kargolarda satıcı firma ürünü kabul etmeden geri gönderme hakkına sahiptir. Bu durumda iade işlemi başarısız bir şekilde sonuçlanacaktır.

Watsons Online Kaç TL Üzeri Kargo Bedava?

Watsons online alışverişlerde 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava olarak hizmet sunulmaktadır. 75 TL altı alışverişlerde kargo ücreti müşteriden alınmak üzere faturaya eklenmektedir. Siparişlerinizi oluştururken kargo ücretini ürün listesi ile birlikte görüntüleyebilirsiniz.

Watsons Mağazadan Teslimat Kaç Gün?

Watsons resmi web sitesi üzerinden tıkla gel al yöntemi ile online sipariş oluşturup mağazadan teslim alabilirsiniz. Siparişinizi online olarak verdikten sonra mağaza bilgisi seçmelisiniz.

Yaklaşık 3 iş günü içerisinde mağazadan teslim alma ile ürün alabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra tarafınıza iletilen e posta bildirimini takip ederek mağazadan teslim alma olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Watsons İletişim

Watsons telefon numarası: 0850 755 9987

Watsons mail adresi: [email protected]

Watsons site üzerinden form doldurarak da ulaşabilirsiniz. Watsons form için buraya tıklayınız.

Watsons müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum diyorsanız yukarıdaki iletişim kanallarından birini deneyin. Mutlaka geri dönüş yapacaklardır.

Watsons Sitedeki Ürünler Orijinal Mi?

Evet, Watsons..com.tr’de yer alan bütün ürünler orijinaldir. Tedarikçi firmalardan emin edilir ve satışa sunulur.

Watsons Güvenilir Mi?

Elbette ki Watsons güvenilirdir. Reel hayattaki mağazaları ve web sitesinin güvenirliliği ile kullanıcılar gönül rahatlığı ile ürün alabilirler. Bolca çeşit ve uygun fiyat seçenekleri de kullanıcıların tercihinde büyük rol oynuyor.

İlgili Yayın: Gratis Kapıda Ödeme Var Mı?

Watsons Türkiye’ye Ne Zaman Girdi?

Watsons, 2005 yılında Cosmo Shop’u satın alarak ilk defa Türkiye pazarına giriş yapmıştır. tam 16 yıldır da istikrarlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Yorum Yap