Sinemalarda Kamera Var Mı? Hangilerinde Var?

Sinemalarda Kamera Var Mı? Hangilerinde Var?

Sinemalarda kamera vardır. Sinema salonlarında güvenliği sağlamak ve herhangi bir sorun olduğu zaman kayıtları inceleyebilmek – delillere sahip olmak adına kamera bulunur. Ancak sinemalarda yer alan bu kameraların kayıt süresi kısıtlıdır. Görüntüler genel olarak 15 gün saklandıktan sonra silinir. Saklama süresi salondan salona değişse de 15 – 30 gün arasında olduğu bilinmektedir.

Cinehouse Kamera Var Mı?

Cinehous’ta kamera vardır. Cinehouse dâhil olmak üzere tüm sinema salonlarında olası problemlere karşı delil olarak kullanılması için kameralar ile görüntü kayıt edilmektedir. Bu kameralar, karanlıkta da görüntü kaydedebilmesi için gece görüntü kaydetme özelliğine sahip kameralardır:

VIP Sinema Kamera Var Mı?

VIP sinemalarda kamera bulunmamaktadır. Kullanıcı deneyimleri göz önünde bulundurulduğunda, seyircilerin sinema salonlarında kamera olmasından rahatsızlık duyduğu görülür. VIP sinemalar tamamen konfora bağlı bir sisteme sahip oldukları için VIP sinemalarda kamera bulunmamaktadır. Sinema salonunda kamera olmasa da, binada ve giriş çıkış alanlarında kamera mevcuttur.

Karanlıkta Kamera Çeker Mi?

Kameralar gece çekim yapabilirler. Ancak bu her kamera için mümkün değildir. Bunun için özel özelliklere sahip kameralar kullanmak gerekir. Güvenlik kameraları, her an çekim yapabilmeleri için karanlıkta çekim yapma özelliğine sahip olan kameralardır. Bu özellikleri sayesinde, her an kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Olası problemlere karşı gece gündüz kayıt yapan kameralar sayesinde güvenliği sağlayabilirsiniz.

Cinemaximum Kamera Var Mı?

Cinemaximum’da kamera vardır. Kamuya açık alanlarda olduğu gibi cinemaximum salonlarında da kamera mevcuttur. Bunun sebebi ise, sinem salonlarında güvenliği sağlamaktır. Pek çok seyirci sinema salonları karanlık olduğu için kameraların çekim yapmadığını ve sadece caydırıcı olarak orada bulunduğunu düşünür ancak bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Çünkü cinemaximum da yer alan kameralar gece görüşüne sahip kameralardır.

Hangi Sinemalarda Kamera Var?

VIP sinemalar dışında tüm sinema salonları kamera vardır. Bunun nedeni, sinema salonlarında güveni sağlamaktır. Gece görüşü özelliğine sahip sinema salonları kameraları çektikleri görüntüleri 10 ila 30 gün arasında saklar. VIP kameralarda ise müşterilerin kameradan rahatsız olması nedeniyle, konfor alanını arttırmak amacıyla kamera yer almamaktadır.

Airport Sinemada Kamera Var Mı?

Airport sinemalarda kamera vardır. Her sinema salonunda olduğu gibi Airport sinemalarda da güvenliği sağlamak ve olası problemlerde delil olarak kullanabilmek adına kameralardan destek alınmaktadır. Sinema salonlarının karanlık olmasından dolayı Airport sinemalarda da gece görüşü özelliğine sahip kameralar kullanılmaktadır. Alınan görüntüler belli bir süre saklandıktan sonra silinmektedir. Saklama süresi kameranın özelliklerine ya da sinema salonunun isteğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Cinemarine Kamera Var Mı?

Cinemarine salonlarında kamera vardır. Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi kapsamında Cinemarine salonlarında kamera bulunmaktadır. Çekilen görüntüler olası sorunlara karşı polise teslim edilir. Görüntülerin kayıt altında durmasının ise bir süresi vardır. Bu süre dolduğunda kamera kayıtları kendi kendini siler. Bu görüntüler hukuki ve yasal yollar ile istenmediği sürece 3. Kişilere izletilemez. Yalnızca güvenliği sağlamak amacı ile kullanılır.

Prestige Sinema Kamera Var Mı?

Prestige sinemada kamera vardır. VIP sinema salonları hariç tüm sinema salonlarında olduğu gibi Prestige sinema salonlarında da güvenliği sağlamak ve yaşanabilecek olası problemlere karşı önlem almak adına gece görüşü özelliğine sahip kameralardan destek alınmaktadır. Prestige sinema salonlarında yer alan bu kameralar sayesinde, salon içerisinde yaşanabilecek olası kötü durumlar için polise verilebilecek delillere sahip olunabilir.

Keşfedin: Kelebek Dövmesinin Anlamı

Yorum Yap