Danla Bilic Nasıl Zayıfladı? Ne Ameliyatı Oldu?

Danla Bilic Nasıl Zayıfladı? Ne Ameliyatı Oldu?
Danla Bilic Nasıl Zayıfladı

Danla Bilic, zayıflamak için mide küçültme ameliyatı geçirdi. Haber sayfalarında önceden paylaşıldığı için daha sonra kendisi Instagram hesabından mide küçültme operasyonu gerçekleştirdiğini, bunu küçük takipçilerine örnek olmaması için söylemek istemediğini yazdı. Bunu duyurmak istemeyen Danla Bilic, bazı hastane çalışanlarının magazin sayfalarında yazmasıyla gizli kalamadığını anlattı.

Danla Bilic Zayıflamak İçin Ne Ameliyatı Oldu?

Danla, zayıflamak için mide küçültme ameliyatı oldu. Mide küçültme ameliyatlarında kısıtlı gıda alımı ve hızlı kilo kaybı riskleri ile cerrahi prosedür ile ilgili riskler oluşabilir. Kilo verme ameliyatı olan kişilerin ameliyat sonrası takibi şarttır. Sindirim sistemi üzerinde gerçekleşen operasyonu takip etme dışında özel yiyecek ve kullanılacak ilaçları da ömür boyu kontrollü şekilde alınması sağlanır.

Cerrahi prosedüre göre oluşan riskler ise; enfeksiyon kapma, aşırı kanama, kan pıhtılaşması, solunum ve akciğerde meydana gelen problemler, kusma, ülser, fıtık, safra taşı, ishal bağırsak tıkanıklığı ve düşük kan şekeri gibi sağlıksal sorunlar oluşabilir. Mide küçültme (Tüp mide) ameliyatı 18 ile 65 yaş aralığında bulunan kişilere yapılır.

Danla Bilic Sevgilisi Kim?

Ünlü içerik üreticisi Danla Bilic’in yeni sevgilisi Poyraz Teoman 3 Şubat 1995 yılında Ankara’da doğmuştur. Poyraz Teoman, TED Ankara Koleji’nden mezun olup hemen ardından İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi’nde okumaya başladı. Erasmus programı ile 1 yıl boyunca Paris’te eğitim aldı. Şu an ekonomist olarak çalıştığı biliniyor.

Danla Bilic Yaşı Kaç?

Neslihan Damla Aktepe 26 yaşındadır. 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Makyaj içerikli videoları ve vlogları ile tanınan Türk internet ünlüsüdür. Ocak 2021 yılı itibarıyla Youtube kanalında 2.9 milyon, Instagram’ında ise 5.7 milyon takipçiye sahiptir.

Danla Bilic Mide Ameliyatı Doktoru

Danla Bilic mide ameliyatını gerçekleştirmiş olmasına rağmen doktorunun adını söylememiştir. Fakat ameliyatı Antalya’da olmuştur.

Danla Bilic Kaç Kilo 2021

Ünlü youtube içerik üreticisi Danla Biliç, 2021 yılında 61 kilo ağırlığına sahiptir. Bu sayı zamana göre tabi ki değişiklik gösterebilmektedir.

Danla Bilic Boy Kilo Vücut Ölçüleri

Youtube içerik üreticisi Danla Bilic, 1.65 metre boyunda, 61 kilo ağırlığında ve Kütahya’da doğup büyümüştür.

Sonraki İçerik: Flörtle Konuşulacak Konular

Yorum Yap