Travazol Krem Reçetesiz Satılır Mı? SGK ve Devlet Karşılar Mı? Fiyatı?

Travazol Krem Reçetesiz Satılır Mı? SGK ve Devlet Karşılar Mı? Fiyatı?

Travazol krem reçetesiz ve reçete ile satılmaktadır. Fakat bu ürünü doktor tavsiyesi ile kullanmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Günümüzde birçok ilaç ya da kremler reçetesiz de alınabiliyor. Fakat, Travazol reçetesiz satılan ilaç gurubuna dahildir. Ciltte oluşan egzama ya da mantar hastalıkları tedavisinde oldukça etkili olan Travazol krem son dönemlerin en çok arananlar listesinde yer almaktadır. Cilt ve deri hastalıklarını tedavisinde oldukça etkili bir ürün olan Travazol krem sadece eczanelerde satılmaktadır. İlacın içeriğinde bulunan etken maddelere alerjiniz olursa cilt hastalıklarını iyileştirmek yerine hastalığınızı daha da kötü durma getirecektir. Özellikle uçuk yara benzeri virüse dayalı deri hastalıklarına zararlı olmaktadır. Bu nedenle bu ürünü doktor tavsiyesi ile reçete ile almanız daha faydalı olacaktır. Travazol krem reçetesiz 2022 fiyatı 54 Türk lirasıdır. Reçeteli fiyatı ise 42 TL’dir.

Travazol Kremi Devlet Karşılar Mı?

Travazol krem devlet tarafından karşılanabilen bir medikal ürünüdür. Doktor uygun görürse size reçetenize dahil ederek bu kremi, temin etmenize olanak tanır. Fakat doktor uygun görmedikçe kendiliğinizden ürün alarak kullanmamanız gerekir. Cilt hasatlıklarının tedavisinde kullanılan bir ürün olsa da suçiçeği ya da kızamık gibi hastalıklarda kullanılmaması gerekir.

Travazol Krem Sigorta Karşılıyor Mu?

Travazol krem sigorta tarafından karşılanabiliyor. Fakat bu ürün tüm deri hastalılarına karşı etkili değildir. Bu nedenle cildinizde oluşan problemler içi öncelikle cilt hastalıkları uzmanına kontrol ettirmeniz gerekir. Mantar hastalıkları tedavisinde oldukça etkili olan

Travazol Krem Nereden Alınır?

Travazol krem eczaneler alınır. Reçetesiz veya reçeteniz ile eczanelere gittiğinizde krem, görevliler tarafından size verilecektir.

Travazol Kremi Kimler Kullanabilir?

  • Bebeklerde pişik tedavisinde ya da bebek bezinden kaynaklı cilt tahrişlerini yok etmek için kullanılabilir.
  • Egzama tedavisinde oldukça etkili bir medikal üründür.
  • Mantar ve mantara bağlı ciltte meydana gelen kaşıntıları gidermek için kullanılır
  • Aynı zamanda bu ürünün vajina kaşıntılara da iyi geldiği söyleniyor.
  • Travazol kremi diğer bir kullanım alanı ise cilt lekelerini yok etmektir. İçeriğindeki güçlü etken madde sayesinde cilt hücrelerini yeniler ve cildi besleyerek canlı kalmasını sağlar.
  • İltihaplı sivilcelere de kesin çözüm olarak tercih edilmektedir.
  • Ayrıca bu krem yanık yaralarını da çok kısa sürede iyileştirmektedir.

Çoğu cilt hastalıkları tedavisinde oldukça etkili ve faydalı olan bu krem, genital bölge, el ayak yüzeylerinde, tırnak aralarında ve sırt bölgenizde kullanabilirsiniz.

İlgili İçerik: Travazol Krem Vajinaya Sürülür Mü?

Yorum Yap