Şirin Payzın Evli Mi? Eşi Kim? Çocuğu Var Mı?

Şirin Payzın Evli Mi? Eşi Kim? Çocuğu Var Mı?

Şirin Payzın evlidir. Payzın, ilk evliliğini Türkiye Belgrad Büyükelçisi Ali Ahmet Acet ile yapmıştır. Sonrasında ikili yollarını ayırmıştır. Payzın ikinci ve son evliliğini Turgay Gümüş ile gerçekleştirmiştir. Başarılı bir kariyere sahip olan Payzın, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamalarla da farklı kitleler tarafından hem kariyeri hem özel hayatı merak edilen ve araştırılan bir kişi olmuştur. Şirin Payzın eşi Turgay Gümüş’ün birlikte hobi olarak yapmış oldukları şaraplar son dönemlerde marka haline gelmiş olup, evlilik birlikteliğinde olduğu gibi şarap üretimine de birlikte davam etmektedir.

Şirin Payzın’ın Çocuğu Var Mı?

Şirin Payzın’ın çocuğu yoktur. Objektif ve bağımsız gazeteci olarak tanınan, kariyerini bu çizgide devam ettiren Payzın’ın özel hayatı konusunda fazla gündemde olmamayı tercih etmiştir. Başarılı kariyerinin yanı sıra hayatı boyunca iki evlilik yapmış olan Payzın, her iki evliliğinden de çocuk sahibi olmamıştır.

Şirin Payzın’ın Eşi Kimdir?

Payzın’ın ilk evliliği olan Ali Ahmet Acet diplomattır. Hayatı boyunca Dışişleri Danışmanı, TC. Belgrad Büyükelçiliği, Dışişleri Bakanlığı Müşaviri, AB Genel Sekreterliği’nde Genel Sekreter Yardımcılığı, Dışişleri Bakanlığı Avrupa İşleri Müsteşar Yardımcılığı gibi farklı görev edinen Acet, bugün yaş itibari ile emekli olarak hayatına devam etmektedir. Şirin Payzın ikinci evliliği olan su anki eşi Turgay Gümüş , SEKA ve PETKİM’in eski Genel Müdürü Aziz Gümüş ile SEKA Çocuk Dostları Derneği’nin Kurucu Başkanı Fidan Gümüş’ün oğludur. İş hayatında yapmış olduğu başarılı adımlarla tanınan Gümüş, Payzın ile birlikte “Şirin” markalı şarap üretiminde iş birlikleri mevcuttur.

İlginizi Çekebilir: Oksidansız Saç Boyanır Mı?

Şirin Payzın Kimin Akrabası?

Şirin Payzın, ünlü akademisyen, yazar ve siyasi parti lideri olarak tanınan, Behice Boran’ın yeğenidir. Payzın’ın babası Nizam Payzın da kendisi gibi gazeteci olarak tanınmış kişidir.

Şirin Payzın Kaç Yaşında?

1968 yılında dünyaya gelen Şirin Payzın su anda 55 yaşındadır. Makedonyalı baba ve Kırımlı annenin kızı olarak 1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Payzın, yapmış olduğu röportajlarda çocukluk döneminde dahi haftalık gazete tasarlayarak aile bireylerine satmaya çalıştığı ifade ederek, geçmişte hayalini kurduğu mesleği bugün yaptığını söyler.

Önerilen Yazı
Gülşen Tatlı Kimdir? Kimin Kızı?

Yorum Yap