Gratis Kapıda Ödeme Var Mı? Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Gratis Kapıda Ödeme Var Mı? Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Gratis online kişisel bakım mağazasından yapılan alışverişlerde kapıda ödeme imkânı sunulmamaktadır. Türkiye’nin en çok bilinen kişisel bakım mağazalarından biri olan Gratis’in online web sayfası üzerinden yapılan alışverişlerde hangi kargo ile gönderim sağlanırsa sağlansın kapıda ödeme olanağı mevcut değildir.

Gratis Havale Var Mı?

Gratis’ten yapılan alışverişlerde havale yoktur. Ödeme yöntemi olarak havale yöntemi kullanılmamaktadır. Bunun yerine aşağıda belirtilen yöntemler kullanılmaktadır.

Gratis Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

gratis kapıda ödeme

 

Gratis online alışveriş kanalı üzerinden yapacağınız alışverişlerde ödeme yöntemi olarak banka ya da kredi kartı kullanılmaktadır. Kapıda ödeme, havale benzeri farklı ödeme yöntemleri online alışverişte kabul edilmemektedir.

Gratis üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartını kullanarak bazı ürünler için taksit yaptırmanız da mümkündür. Taksitli alışverişler bazı ürün kategorileri için mümkün olmayabilir. Bu durumda taksit yapılabilen ürünlere doğrudan ürünün kendi sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Sepette taksit yapılamayan bir ürün olması halinde taksit seçeneği kaldırılmaktadır.

Gratis Hangi Kargoyla Gönderiyor?

Gratis online alışveriş sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde gönderim sağlanan anlaşmalı kargo firması AGT Kurye olarak bilinmektedir. Ülke sınırları içerisinde bulunan her yere gönderim imkanı olduğu dile getirilen kargo firması ile hızlı gönderim sağlanmaktadır.

Gratis Kargo Ücreti Alıyor Mu?

Gratis 120 TL’ye kadar olan alışverişlerde kargo ücreti almaktadır. 120 TL’den yüksek olan alışverişlerde ise kargo ücreti Gratis tarafından karşılanmaktadır. Bununla birlikte dönemsel olarak indirimler ve kampanyalar kapsamında kargo bedava günleri kapsamında alt limitsiz kargo bedava uygulamaları da yapılabilmektedir.

Yorum Yap