Kozmetikcim, Flormar, Eveshop ve Cosmetica Kapıda Ödeme Var Mı?

Kozmetikcim, Flormar, Eveshop ve Cosmetica Kapıda Ödeme Var Mı?

Cosmetica online alışveriş yanı sıra mağazalardan da alışveriş yapabileceğiniz bir kişisel bakım marketidir. Cosmetica online alışveriş sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde ise kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğinin yanı sıra havale gibi kanallar da mevcut değildir. Online alışveriş yapmak istediğiniz takdirde doğrudan kredi kartı ya da hesap kartı bilgisini vererek satın almanız gerekmektedir.

Kozmetikçim, Flormar, Eveshop ve Cosmetica kişisel bakım kategorisinde hizmet veren marketlerdir. Online alışveriş imkanı da sunan marketlerin resmi web siteleri üzerinden market içerisinde satılan tüm ürünlere ulaşmanız mümkündür.

Kozmetikcim Kapıda Ödeme Var Mı?

Kozmetikçim online bir kişisel bakım mağazası olarak hizmet vermektedir. Resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme imkanı sunulmamaktadır. Online mağaza alışverişlerinde banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme alınmaktadır. Güncel olarak başka ödeme yöntemleri kullanılmamaktadır.

Flormar Kapıda Ödeme Var Mı?

Flormar online alışveriş seçeneği üzerinden yapılan alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Anlaşmalı kargolar ile ürün gönderimi öncesinde mutlaka ödeme şartı bulunmaktadır.

Flormar resmi web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz iki ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan ilki kredi ya da banka kartı ile ödeme iken diğer yöntem ise havale kanalını kullanmak olacaktır.

Eveshop Kapıda Ödeme Var Mı?

Eveshop online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Sipariş vermek üzere oluşturduğunuz online sepetinizi onaylayarak ödeme sayfasına ulaştığınızda aşağıda yer alan kanallardan biri ile ödeme yapmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme imkanı bulunmamaktadır.

  • Banka ya da hesap kartı,
  • Kredi kartı,
  • BKM Express.

Tshop Kapıda Ödeme Var Mı?

Tshop online olarak kişisel bakım ürünleri satan bir e ticaret sitesidir. Online alışveriş yapmak için resmi web sitesini kullanarak doğrudan sepet oluşturabilirsiniz. Tshop kapıda ödeme imkanı sunmamaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı ile online çekim yöntemi ile ödeme yapma olanağı sunmaktadır.

Mac Kapıda Ödeme Var Mı?

Mac online alışverişlerde kapıda ödeme olanağı sunmamaktadır. Ayrıca havale yöntemi ile de ödeme almamaktadır. Yalnızca kredi kartı ya da banka kartı ile MAC online alışveriş yapmanız mümkündür.

İlginizi Çekebilir: Rossmann Kapıda Ödeme Var Mı?

Yorum Yap