Rossmann Kapıda Ödeme Var Mı? Ödeme Seçenekleri Neler?

Rossmann Kapıda Ödeme Var Mı? Ödeme Seçenekleri Neler?
Rossmann Kapıda Ödeme Var Mı?

Rossmann kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Rossmann online kişisel bakım mağazası üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme kanalları dışında kalan başka yöntemler ile ödeme kabul edilmemektedir.

Rossmann Kapıda Ödeme Seçenekleri Neler?

Rossmann kapıda ödeme seçenekleri online alışverişlerde bulunmamaktadır. Ürün siparişi verme sürecinde alışveriş sepetinizi tamamladıktan sonra ödeme kanalına geçerek banka kartı ya da kredi kartı seçeneklerinden birini seçerek ödeme işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Online alışverişlerde kullanılan banka ya da kredi kartı bilgileri kesinlikle sisteme kaydedilmemektedir. Bu nedenle güvenli bir şekilde online şube üzerinden kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Kart olmaması halinde başka herhangi bir ödeme kanalı bulunmamaktadır.

Rossmann Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Rossmann Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Rossmann online alışverişlerde bölge ve teslim edilecek alana göre aşağıda yer alan kargo şirketlerinden biri ile gönderim sağlanmaktadır. Bölgenizde hizmet veren aşağıdaki kargo şirketlerinden biri ile siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

  • Byexpress,
  • UPS Kargo,
  • Birgünde Kargo,
  • Gel-Al,
  • Aras Kargo.

İlgili İçerik: Watsons Kapıda Ödeme Var Mı?

Rossmann Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Rossmann promosyon koduna sahipseniz bu kodu kullanmak için sepet adımına gitmelisiniz. Sepetinizi tamamladıktan sonra sepette yer alan ürünleri gördüğünüz sayfada promosyon kodu alanı bulunmaktadır. Promosyon kodu alanına tıklayarak kodunuzu yazmanız yeterlidir.

Promosyon kodunu yazmanız halinde toplam ödenecek tutarın değiştiğini göreceksiniz. Promosyon miktarı kadar toplam ödeme miktarından düşecektir. Eğer ödenecek miktarda bir değişiklik olmadıysa promosyon kodunuz kabul edilmemiş olabilir. Bu durumda kodunuzu kontrol edebilir ya da müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Rossmann Ürün İadesinden Kaç Gün Sonra Ödeme Yapıyor?

Rossmann kişisel bakım mağazalarından yaptığınız alışveriş sonrasında ürün iadesi yapmak isterseniz iade için online sayfa üzerinden iletişim formu doldurmalısınız. İşlemlerin tamamlanması için iadeye yolladığınız ürünün ilgili birime ulaşması gerekir.

İade ürünün ulaşmasından sonra gerekli değerlendirmeler yapılmaktadır. Değerlendirme sonrasında iade onaylanmalıdır. İade onaylandıktan sonra bankaya bağlı olarak 3 iş günü içerisinde geri ödeme işlemi tamamlanmaktadır.

İade işleminin kabul edilmesi sonrasında ödeme yapılmazsa müşteri destek hattı üzerinden destek alınabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Gratis Kapıda Ödeme Var Mı?

Yorum Yap