Depoksetin Reçetesiz Satılır Mı? SGK Karşılar Mı?

Depoksetin Reçetesiz Satılır Mı? SGK Karşılar Mı?

Depoksetin eczanelerde hatta internet sitelerinde reçetesiz alabileceğinizi tablet formunda ilaçtır. Her tablet içinde 60 mg ya da 30 mg depoksatin hidroklorür içerir ve ağız yolu ile kullanılır. Erkeklerde erken boşalma sorunun tedavisi için kullanılan Depoksetin içerisinde laktoz monohidrati, mikrostalin, selüloz, kolloidal silika kroskarmelloz sodyum, magnezyum, siyah demir oksit ve sarı demir oksit gibi yardımcı maddeler bulunur.

Depoksetin eczanelerde ve internet sitelerin büyük bir bölümünde reçetesiz satın alınabilen bir ilaç türüdür. Fakat bu ilacı almadan önce erken boşalma sorununuzu ve tedavisinin nasıl olacağının ilgili doktorun yapacağı muayene belirlemesi daha doğru olacaktır. Özellikle internet sitelerinde sağlığını tehlikeye sokabilecek sahte ürünler olduğundan dolayı bu tarz ilaçları eczanelerden almanız daha doğru olacaktır.

Depoksetin SGK Karşılar Mı?

2022 yılından ne çok araştırılan konuları arasında yer alan Depoksetin SGK karşılar mı sorusu olmaktadır. Fakat Depoksetin SGK tarafından geri ödemesi yapılmayan ilaç türüdür. Doktor bunu reçete edemez. Gerek duyarsa erken boşalma sorununuz için bu ilacı tavsiye eder.

Depoksetin Devlet Karşılar Mı?

Depoksetin geri ödemesini devlet karşılamaktadır. Doktor tavsiyesi üzerine para ile satın alabilirsiniz. Fakat kullanmadan önce erken boşalma sorununuz tam nedenini bilmeniz daha faydalı olacaktır. Internet sitelerinde bu ilacı temin ederken sahte ürün olmamasına dikkat etmenizde fayda vardır. Sahte ürünlerin sağlığınız tehlikeye sokacağını aklınızdan çıkarmayın.

Depoksetin Reçetesiz Fiyatı 2022

Depoksetin reçetesiz fiyatı 2022 yılı itibari ile 170 Türk lirasıdır. Ürünü bazı internet sitelerinden bulabilirsiniz. Dolayısı ile fiyat ilacın satıldığı yer ve mekâna göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak bakıldığında ise 169 Türk lirasında 400 Türk lirasına kadar farklı fiyat aralıklarla satılığı görülüyor.

Depoksetin Ne İşe Yarar?

Erken boşalma sorunlarını giderir. Günümüzde erkeklerde erken boşalma en sık görülen cinsel problemlerden birisidir. İlişki sırasında boşalmaya kadar olan süreyi uzatarak bireyi boşalmayı kendi kontörlü ile gerçekleştirmesini sağlar. Erken boşalma sorunu olanlar doktor kontrolünden sonra bu ilacı almaya karar verdiyse ilişkiye girmeden 45 dakika öncesinde bir tablet Depoksatin’i 2 bardak su ile oral yolla kullanabilirler.

Yorum Yap